Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika Botėrore Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika Botėrore Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
12-05-2019 12:23
nga Adea Shko tek postimi i fundit
23 16,906
 
busavata
28-02-2011 22:08
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 6,068
 
busavata
27-02-2011 23:31
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 7,521
 
Performer
27-05-2019 08:16
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
328 3,673
Thumbs up
SystemA
26-05-2019 22:07
nga edlin Shko tek postimi i fundit
254 19,598
 
Mandi
26-05-2019 19:11
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
5 67
 
Gi de Masha
26-05-2019 11:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
301 14,612
 
SystemA
24-05-2019 19:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
100 1,792
 
SystemA
24-05-2019 10:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 1,239
 
cool_shqype
23-05-2019 20:32
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
498 8,701
 
Rex
22-05-2019 22:54
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
43 1,594
 
ODEON
22-05-2019 13:24
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
851 46,691
 
Beu_Shpata
21-05-2019 19:50
nga Rex Shko tek postimi i fundit
138 14,091
 
Behemoth
21-05-2019 07:07
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
648 56,973
 
lonely_lion
19-05-2019 20:25
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
1,005 12,932
 
Venom
19-05-2019 15:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
338 7,414
 
BABA nga DURRSI
19-05-2019 10:26
nga Rex Shko tek postimi i fundit
72 1,066
 
Mistrece
18-05-2019 18:48
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
159 20,937
 
magnus
18-05-2019 15:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
55 2,291
 
Mandi
18-05-2019 13:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
38 9,065
 
magnus
16-05-2019 01:35
nga magnus Shko tek postimi i fundit
219 7,798
 
magnus
15-05-2019 13:12
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
388 34,223
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. busavata
28-04-2019 12:33
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
250 29,316
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 206 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur