Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 06:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 7,163
 
kanina
03-01-2019 16:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 34,017
 
Superman
09-01-2018 19:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 18,741
 
Mano
11-11-2019 20:04
nga Mano Shko tek postimi i fundit
36 565
 
Rrjeti
10-11-2019 12:05
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 203
 
Gi de Masha
09-11-2019 18:50
nga ana_gend Shko tek postimi i fundit
52 900
 
Gi de Masha
08-11-2019 16:35
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 72
 
Mandi
07-11-2019 23:43
nga Mano Shko tek postimi i fundit
7 131
 
Kastrioti1443
07-11-2019 22:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
14 1,067
 
Mandi
06-11-2019 17:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
74 1,321
 
Fshatari
05-11-2019 11:52
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 85
 
Fshatari
04-11-2019 09:28
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
54 1,079
 
Gi de Masha
02-11-2019 09:13
nga edlin Shko tek postimi i fundit
8 235
 
Fshatari
27-10-2019 20:43
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 163
 
Fshatari
26-10-2019 09:13
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 89
 
Fshatari
21-10-2019 18:31
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
1 84
 
Mandi
20-10-2019 19:41
nga kanina Shko tek postimi i fundit
27 521
 
Gi de Masha
14-10-2019 22:36
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
20 5,546
 
Duaje Siveten
10-10-2019 19:36
nga Mano Shko tek postimi i fundit
1 225
 
Fshatari
10-10-2019 12:03
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 171
 
doganieri
08-10-2019 22:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
32 529
 
Gi de Masha
05-10-2019 23:52
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
10 2,628
 
Fshatari
03-10-2019 18:02
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 241
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1041 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur