Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Ēėshtja kombėtare Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ēėshtja kombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...
nga Llapi
18-05-2019 07:28 Shko tek postimi i fundit
76 2,197

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ēėshtja kombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Gi de Masha
23-05-2019 13:11
nga Zana Shko tek postimi i fundit
6 142
 
Kastrioti1443
21-05-2019 23:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 88
 
Fshatari
21-05-2019 16:33
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
2 123
 
Llapi
21-05-2019 15:13
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
33 1,121
 
Edvin83
21-05-2019 07:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
38 9,962
 
Erdhi Dimri
18-05-2019 23:17
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
8 169
 
Llapi
16-05-2019 10:51
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
159 44,207
 
Gi de Masha
15-05-2019 00:25
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 2,422
 
Erdhi Dimri
14-05-2019 19:58
nga Rex Shko tek postimi i fundit
46 743
 
Nderi
13-05-2019 22:53
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
330 32,513
 
Fshatari
09-05-2019 15:49
nga par Shko tek postimi i fundit
4 164
 
Fshatari
04-05-2019 10:45
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 50
 
Llapi
04-05-2019 10:24
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
1 36
 
Fshatari
04-05-2019 10:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 44
 
Gi de Masha
02-05-2019 22:28
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 38
 
Fshatari
02-05-2019 14:48
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
19 292
 
Fshatari
02-05-2019 09:20
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 59
 
Gi de Masha
02-05-2019 00:24
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 1,109
 
Gi de Masha
30-04-2019 23:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
18 304
 
Prishtinasi
30-04-2019 17:05
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
39 796
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 641 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur