Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,248

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
23 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
18-08-2019 19:35
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
938 54,843
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. kanina
14-08-2019 22:55
nga kanina Shko tek postimi i fundit
469 79,371
 
18 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
01-08-2019 14:57
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
1,003 62,612
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-06-2019 11:29
nga Zana Shko tek postimi i fundit
25 10,212
 
par
21-04-2018 15:49
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
8 491
 
Eden
19-04-2018 00:08
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
4 2,983
 
Gi de Masha
16-04-2018 13:50
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
11 1,218
 
Gi de Masha
15-04-2018 23:43
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
22 3,727
 
Eden
15-04-2018 10:48
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
28 1,919
 
Gi de Masha
13-04-2018 21:50
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
16 1,442
 
Onyx
08-04-2018 08:23
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
16 1,590
 
Akrepi
07-04-2018 11:36
nga Marya Shko tek postimi i fundit
50 5,942
 
Termet (Temė me shumė faqe 1 2)
Elian70
02-04-2018 15:21
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
38 1,803
 
cool_shqype
27-03-2018 18:07
nga Viking Shko tek postimi i fundit
21 1,823
 
Onyx
19-03-2018 16:48
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
2 820
 
Onyx
19-03-2018 16:25
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 717
 
Kurt
18-03-2018 13:10
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
539 23,730
Question
Mandi
16-03-2018 11:51
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
68 6,795
 
Onyx
15-03-2018 22:53
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 683
 
Gi de Masha
15-03-2018 14:44
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
9 2,436
 
ABORDAZH
14-03-2018 15:52
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
2 1,445
 
Noellag
14-03-2018 11:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
27 6,325
 
Eden
11-03-2018 16:56
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
9 1,205
 
juke
10-03-2018 05:11
nga juke Shko tek postimi i fundit
121 7,161
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 201 to 220 of 907 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur