Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,248

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
23 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
18-08-2019 19:35
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
938 54,843
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. kanina
14-08-2019 22:55
nga kanina Shko tek postimi i fundit
469 79,371
 
18 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
01-08-2019 14:57
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
1,003 62,612
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-06-2019 11:29
nga Zana Shko tek postimi i fundit
25 10,212
 
Onyx
15-07-2019 18:04
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
53 550
 
Rexhina
08-07-2019 12:31
nga Hope Shko tek postimi i fundit
26 577
 
The ICEman
07-07-2019 21:32
nga Jorina Shko tek postimi i fundit
120 2,243
 
Erdhi Dimri
07-07-2019 21:20
nga Jorina Shko tek postimi i fundit
341 6,365
 
Onyx
06-07-2019 08:00
nga Dulcis in Fundo Shko tek postimi i fundit
9 301
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.75 mesatarja. Alkoma
05-07-2019 13:25
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
48 7,351
 
Akrepi
05-07-2019 00:10
nga Jorina Shko tek postimi i fundit
377 16,433
 
Linda
04-07-2019 11:35
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
114 2,930
 
Mandi
04-06-2019 23:50
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
108 12,389
 
Kurt
31-05-2019 23:23
nga Viking Shko tek postimi i fundit
10 1,177
 
Akrepi
26-05-2019 12:24
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
44 764
 
Onyx
24-05-2019 11:22
nga Venom Shko tek postimi i fundit
125 7,132
 
Juliana
22-05-2019 00:31
nga Viking Shko tek postimi i fundit
195 12,477
 
par
21-05-2019 18:10
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
48 1,053
Sondazh
lonely_lion
20-05-2019 19:26
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
187 8,708
 
Onyx
14-05-2019 23:32
nga Eden Shko tek postimi i fundit
160 1,990
 
Onyx
14-05-2019 15:43
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
8 243
 
Onyx
13-05-2019 03:19
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
4 140
 
Akrepi
12-05-2019 21:16
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
275 10,412
 
Onyx
11-05-2019 21:38
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 80
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 907 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur