Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,249

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
19 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
24-05-2019 18:19
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
661 41,600
 
16 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
24-05-2019 09:21
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
888 51,966
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. kanina
01-05-2019 18:43
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
407 72,893
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
22-08-2017 23:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 9,496
 
Onyx
03-04-2019 21:06
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 138
 
Onyx
03-04-2019 19:05
nga edlin Shko tek postimi i fundit
9 325
 
Gi de Masha
03-04-2019 15:57
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
15 2,602
 
Fshatari
03-04-2019 14:29
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
36 846
 
Fshatari
03-04-2019 14:16
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
17 631
 
gladiola
01-04-2019 14:54
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
2 155
 
Onyx
01-04-2019 11:21
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
1 124
 
Fshatari
31-03-2019 11:39
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 98
 
Mandi
30-03-2019 09:46
nga Viking Shko tek postimi i fundit
4 192
 
Onyx
29-03-2019 16:53
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
14 493
 
Khaleesi
26-03-2019 15:54
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
142 11,055
 
Onyx
25-03-2019 15:12
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
26 561
 
Gi de Masha
14-03-2019 16:34
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
6 215
 
Gi de Masha
14-03-2019 15:43
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
120 7,135
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mandi
12-03-2019 22:08
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
628 138,765
 
Gi de Masha
11-03-2019 22:54
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 78
 
Viking
09-03-2019 07:51
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
110 2,446
 
Eden
09-03-2019 07:44
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
98 5,708
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mano
09-03-2019 07:43
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
44 2,595
 
Saura
03-03-2019 17:51
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
358 37,558
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 892 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur