Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,249

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
19 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
24-05-2019 18:19
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
661 41,600
 
16 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
24-05-2019 09:21
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
888 51,966
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. kanina
01-05-2019 18:43
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
407 72,893
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
22-08-2017 23:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 9,496
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Xixa
22-02-2019 05:34
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
113 18,697
 
Akrepi
19-02-2019 09:45
nga Sia Shko tek postimi i fundit
16 387
 
Si Bora
16-02-2019 21:02
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
48 950
 
clizia
03-02-2019 19:18
nga AAO Shko tek postimi i fundit
14 1,837
 
Mr. E
02-02-2019 19:49
nga Lea Shko tek postimi i fundit
412 22,712
 
Just myself
26-01-2019 14:34
nga Golden_Boy Shko tek postimi i fundit
240 20,626
Arrow
Robbery
23-01-2019 21:31
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
500 37,756
 
Jurgeni
23-01-2019 10:48
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
24 643
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. gladiola
23-01-2019 10:31
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
269 13,063
 
Onyx
23-01-2019 09:54
nga Anathema Shko tek postimi i fundit
5 636
 
Lea
23-01-2019 09:25
nga Anathema Shko tek postimi i fundit
553 12,816
 
Gi de Masha
21-01-2019 05:29
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
7 387
 
Fshatari
19-01-2019 21:04
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 153
 
Bad_Teacher
16-01-2019 10:54
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
107 2,258
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. gladiola
10-01-2019 12:15
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
405 28,395
 
gladiola
09-01-2019 15:48
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
50 3,131
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. SmiLey
02-01-2019 17:07
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
39 2,517
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Kurt
02-01-2019 16:51
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
9 365
 
SmiLey
02-01-2019 10:35
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
44 3,451
 
Fshatari
31-12-2018 23:47
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 156
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 892 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur