Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,248

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
23 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
18-08-2019 19:35
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
938 54,847
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. kanina
14-08-2019 22:55
nga kanina Shko tek postimi i fundit
469 79,373
 
18 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
01-08-2019 14:57
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
1,003 62,614
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-06-2019 11:29
nga Zana Shko tek postimi i fundit
25 10,212
Arrow
SEa
09-01-2011 19:32
nga mary Shko tek postimi i fundit
4 1,450
Post
PaLaZZoo
08-01-2011 17:49
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
20 4,196
 
SnAke
25-12-2010 15:04
nga Lela Shko tek postimi i fundit
9 1,474
Sondazh
Le Chiffre
12-12-2010 05:17
nga Le Chiffre Shko tek postimi i fundit
24 3,854
Question
Mandi
02-12-2010 20:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
108 13,680
 
SmiLey
23-11-2010 12:52
nga dbh Shko tek postimi i fundit
10 2,198
 
ARIS
24-10-2010 01:25
nga Marina Shko tek postimi i fundit
15 2,392
 
SmiLey
20-10-2010 06:16
nga Viktoria Shko tek postimi i fundit
11 2,607
Question
Alb_LoVeR
19-10-2010 23:03
nga mary Shko tek postimi i fundit
26 3,197
 
Beaute
19-10-2010 22:30
nga USA NR1 Shko tek postimi i fundit
4 1,243
Question
Alb_LoVeR
18-10-2010 06:41
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
8 1,782
 
SmiLey
15-10-2010 16:29
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
5 1,765
 
daniel00
10-10-2010 16:44
nga orkidea Shko tek postimi i fundit
5 1,865
Smile
NRG
07-10-2010 16:37
nga ediplus Shko tek postimi i fundit
7 1,846
 
Firewall
07-10-2010 16:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 2,445
 
SmiLey
03-10-2010 09:11
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
14 2,448
 
DJ^TRINITY
24-09-2010 22:50
nga DJ^TRINITY Shko tek postimi i fundit
15 1,756
 
SmiLey
24-09-2010 19:03
nga ediplus Shko tek postimi i fundit
8 2,350
Arrow
Mandi
10-09-2010 21:57
nga USA NR1 Shko tek postimi i fundit
8 3,030
 
Beaute
26-08-2010 11:28
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
4 2,948
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 881 to 900 of 907 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur