Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
10-09-2019 17:27 Shko tek postimi i fundit
14 3,746
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
nga SystemA
19-05-2019 16:05 Shko tek postimi i fundit
14 911

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Venom
11-11-2019 08:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
532 30,751
 
AAO
10-11-2019 18:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
118 9,247
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BlueBaron
10-11-2019 12:48
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
657 99,224
 
Mandi
09-11-2019 17:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
456 66,823
 
doganieri
03-11-2019 13:49
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
5 129
 
Llapi
09-10-2019 18:06
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
1 124
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
02-10-2019 18:58
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
683 87,679
 
the admiral
01-10-2019 19:54
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
603 87,495
 
Explorer
23-09-2019 21:39
nga AAO Shko tek postimi i fundit
173 27,276
 
Fshatari
17-08-2019 21:19
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
2 185
 
Rex
11-08-2019 20:20
nga Rex Shko tek postimi i fundit
7 297
 
Fshatari
09-07-2019 17:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 244
 
AAO
07-07-2019 12:10
nga AAO Shko tek postimi i fundit
27 852
 
Fshatari
20-06-2019 07:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 544
 
Venom
11-06-2019 01:09
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
230 10,303
 
Rex
09-06-2019 22:03
nga AAO Shko tek postimi i fundit
123 12,267
 
Urban
26-05-2019 20:47
nga AAO Shko tek postimi i fundit
528 82,437
 
legjenda
- - -
 
Peshku i Kuq
12-05-2019 20:38
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
231 24,301
 
drague
16-03-2019 20:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 639
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 239 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur