Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
5 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
16-12-2018 09:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 25,706
 
par
14-08-2019 10:14
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
328 53,641
 
Fshatari
10-08-2019 13:34
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
31 581
 
edlin
03-08-2019 21:12
nga edlin Shko tek postimi i fundit
5 175
 
Fshatari
15-07-2019 19:51
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 329
 
Onyx
10-07-2019 18:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
44 995
 
Fshatari
10-07-2019 08:35
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 89
 
Onyx
07-07-2019 14:29
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
50 695
 
Fshatari
01-07-2019 19:07
nga AAO Shko tek postimi i fundit
22 689
 
Rex
21-06-2019 13:51
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
37 720
 
Fshatari
23-05-2019 12:59
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 405
 
cool_shqype
20-05-2019 13:44
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 141
 
SmiLey
20-05-2019 01:44
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
3 1,231
 
Onyx
30-04-2019 06:32
nga Zana Shko tek postimi i fundit
50 874
 
Onyx
26-04-2019 16:07
nga Eden Shko tek postimi i fundit
12 226
 
Onyx
24-04-2019 07:05
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 146
 
Samiu
21-04-2019 15:38
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
34 605
 
Fshatari
21-04-2019 13:04
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
42 1,247
 
Nova_Design
19-04-2019 03:59
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 95
 
Mandi
12-04-2019 21:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 412
 
Xhuljan
11-03-2019 11:48
nga drague Shko tek postimi i fundit
26 1,517
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 419 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur