Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
14-08-2019 18:06
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
196 8,740
 
Akrepi
23-08-2019 17:21
nga Zana Shko tek postimi i fundit
59 746
 
Akrepi
23-08-2019 17:06
nga Viking Shko tek postimi i fundit
995 28,157
 
par
23-08-2019 16:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
939 16,934
 
Performer
23-08-2019 15:38
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
443 3,682
 
Gi de Masha
23-08-2019 13:29
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
717 80,796
 
Akrepi
23-08-2019 11:44
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
84 1,244
 
The ICEman
23-08-2019 11:06
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
953 10,776
 
Zana
22-08-2019 09:27
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
998 13,345
 
Si Bora
20-08-2019 23:56
nga Performer Shko tek postimi i fundit
720 16,922
 
Juliana
20-08-2019 19:19
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
394 25,360
 
Gi de Masha
20-08-2019 09:47
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 92
 
Gi de Masha
20-08-2019 08:00
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
8 1,481
 
Gi de Masha
19-08-2019 19:07
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
141 3,303
 
Leaf
19-08-2019 19:05
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
27 986
 
e panjohura
19-08-2019 17:55
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
1,002 18,512
 
Rexhina
18-08-2019 19:41
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
55 523
 
Onyx
18-08-2019 15:00
nga Venom Shko tek postimi i fundit
607 22,409
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Onyx
18-08-2019 08:36
nga Besoja Shko tek postimi i fundit
848 28,145
 
Rexhina
16-08-2019 03:28
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
381 33,104
 
Gi de Masha
15-08-2019 00:30
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
86 8,122
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 734 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur