Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Alkoma
12-08-2019 23:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
86 39,596
 
Jeta
28-10-2018 10:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 13,133
 
Alkoma
09-08-2018 04:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 5,859
Smile
Alkoma
16-06-2018 13:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
415 85,579
 
Alkoma
05-11-2016 15:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 25,961
 
ZET
08-01-2015 22:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 16,076
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 20:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,304
 
lenci
28-02-2013 00:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 3,986
 
Alkoma
15-04-2011 17:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 3,210
 
Llapi
20-08-2019 21:25
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
13 2,209
 
pirro
- - -
Sondazh
Alkoma
28-06-2019 08:42
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
245 41,236
 
Llapi
08-06-2019 20:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 420
 
Mandi
09-05-2019 21:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 270
 
Llapi
03-05-2019 17:14
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
1 206
 
Mano
05-04-2019 18:05
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 165
 
SmiLey
02-02-2019 20:25
nga Εmilη Shko tek postimi i fundit
55 13,664
 
Heily
18-01-2019 04:41
nga murik Shko tek postimi i fundit
10 5,645
 
Fshatari
13-12-2018 13:45
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 277
 
Mandi
08-12-2018 19:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
16 2,191
 
Llapi
16-11-2018 20:20
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
7 615
 
Fshatari
10-11-2018 19:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
31 1,820
 
Mandi
03-11-2018 23:25
nga Adea Shko tek postimi i fundit
9 1,024
 
Fshatari
02-09-2018 14:03
nga par Shko tek postimi i fundit
2 1,591
 
Onyx
09-08-2018 06:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
10 2,205
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. 4x4
25-07-2018 20:22
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
321 54,435
 
Alkoma
13-05-2018 03:17
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
33 6,726
 
Mandi
06-05-2018 07:25
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
16 5,436
 
Alkoma
05-05-2018 10:49
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
5 2,227
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 222 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur