Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
245 4,314
03-05-2019 19:13 Shko tek postimi i fundit
100 1,652
nga kreksi
05-05-2019 06:33 Shko tek postimi i fundit
12 339
nga SystemA
30-03-2019 22:37 Shko tek postimi i fundit
51 414
nga Gon!
10-05-2019 06:12 Shko tek postimi i fundit
47 1,487
26-05-2019 16:43 Shko tek postimi i fundit
7 1,049

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
26-05-2019 12:50
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
175 67,435
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
23-05-2019 16:23
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
323 85,417
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
18-05-2019 05:46
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
684 137,020
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
15-05-2019 20:06
nga Rex Shko tek postimi i fundit
197 64,597
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
29-03-2019 19:58
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
654 146,261
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
15-02-2019 16:08
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
535 142,486
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
07-01-2019 21:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
458 126,127
 
BARAT
02-11-2018 17:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 9,759
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
25-10-2018 15:47
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
43 32,093
 
Albpelasgian
06-09-2018 02:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 11,402
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
25-08-2018 18:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 21,210
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga ron Shko tek postimi i fundit
165 47,324
 
Kastrioti1443
27-05-2019 08:57
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
37 407
 
Mandi
26-05-2019 16:36
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
39 12,131
 
Rrjeti
26-05-2019 15:37
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
15 741
 
Rrjeti
25-05-2019 10:04
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
327 45,885
 
Beu_Shpata
20-05-2019 16:00
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
254 20,716
 
Pirati
18-05-2019 21:51
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 190
 
Gi de Masha
18-05-2019 00:00
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 85
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. magnus
28-04-2019 16:03
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
31 13,941
 
Rrjeti
27-04-2019 21:19
nga Adea Shko tek postimi i fundit
2 129
 
cool_shqype
25-04-2019 16:35
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 94
 
Gi de Masha
23-04-2019 23:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
7 229
 
ne universitet
- - -
 
Rrjeti
19-04-2019 10:35
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
33 806
 
gladiola
16-04-2019 10:02
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
3 250
 
Dredhza
13-04-2019 20:23
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
60 1,369
 
Gi de Masha
11-04-2019 21:44
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 56
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
11-04-2019 20:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
17 889
 
Mano
11-04-2019 12:48
nga Mano Shko tek postimi i fundit
7 202
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
10-04-2019 17:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
49 6,843
 
Kastrioti1443
09-04-2019 07:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
101 34,152
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 990 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur