Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Barcaleta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SnAke
28-01-2019 19:34
nga Viking Shko tek postimi i fundit
767 120,355
Exclamation
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Alb_LoVeR
14-12-2018 19:39
nga Viking Shko tek postimi i fundit
434 86,881
 
Kryetemė Kryetemė: SMS Barcaleta... (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. PUPA
20-05-2018 08:37
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
62 13,824
Talking
Kryetemė Kryetemė: Humor shqip (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
ChocolatE_DiamonD
20-04-2018 15:51
nga par Shko tek postimi i fundit
98 32,401
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
05-01-2017 13:29
nga Si1ri Shko tek postimi i fundit
94 24,736
Post
Alb_LoVeR
09-07-2013 12:10
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
89 21,049
 
Ajnej
20-05-2018 08:24
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
23 10,757
Smile
Alkoma
20-05-2018 07:14
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
4 3,978
 
Forum-Al
13-04-2018 02:12
nga Adea Shko tek postimi i fundit
2 3,953
 
Forum-Al
19-03-2016 19:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 3,079
 
Loreal
08-12-2015 07:56
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
4 3,771
 
Elian70
30-10-2014 13:59
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
24 8,187
 
Forum-Al
04-03-2013 08:23
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
6 3,582
 
Forum-Al
19-07-2012 02:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 3,681
 
Alkoma
29-04-2011 19:14
nga HELEN OF TROY Shko tek postimi i fundit
1 3,397
 
Forum-Al
05-02-2011 22:56
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
2 3,692
 
Forum-Al
02-02-2011 06:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 4,249
 
Alkoma
17-01-2011 23:52
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 3,502
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
16-01-2011 21:32
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
5 4,077
 
Forum-Al
07-01-2011 13:49
nga SEa Shko tek postimi i fundit
37 8,322
 
Forum-Al
12-12-2010 12:00
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,648
 
Forum-Al
12-12-2010 12:00
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,794
 
Forum-Al
12-12-2010 09:51
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 3,245
 
Forum-Al
03-12-2010 23:51
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,974
 
Forum-Al
31-10-2010 00:43
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
10 3,818
 
Forum-Al
19-09-2010 18:50
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,936
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 90 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė ndezur