Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
26-05-2019 10:50
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
602 124,214
 
edlin
27-12-2017 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 112,133
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 39,063
 
Venom
27-05-2019 07:02
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
26 422
 
Mandi
27-05-2019 00:33
nga Rex Shko tek postimi i fundit
93 1,845
 
BABA nga DURRSI
25-05-2019 10:29
nga edlin Shko tek postimi i fundit
107 1,306
 
Fshatari
23-05-2019 10:36
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 49
 
Mandi
23-05-2019 01:18
nga magnus Shko tek postimi i fundit
278 5,900
 
Mandi
22-05-2019 17:14
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
22 590
 
Mandi
19-05-2019 08:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 1,122
 
Fshatari
18-05-2019 14:08
nga edlin Shko tek postimi i fundit
27 382
 
King Bardhyl
18-05-2019 13:10
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 105
 
Duaje Siveten
17-05-2019 23:47
nga magnus Shko tek postimi i fundit
92 1,484
 
cool_shqype
- - -
 
cool_shqype
15-05-2019 14:52
nga par Shko tek postimi i fundit
107 1,352
 
legjenda
13-05-2019 20:19
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
5 130
 
legjenda
13-05-2019 20:16
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 533
 
legjenda
13-05-2019 07:44
nga Socio Shko tek postimi i fundit
4 154
 
Onyx
12-05-2019 18:26
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
27 393
 
Fshatari
11-05-2019 22:38
nga Zana Shko tek postimi i fundit
6 165
 
legjenda
11-05-2019 20:44
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
41 689
 
Akrepi
10-05-2019 20:10
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
50 843
 
Onyx
10-05-2019 19:50
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
5 136
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1934 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur