Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Informatika > Sisteme operative

Sistemet Mac os dhe Linux Gjithēka mbi sistemet operative.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sistemet Mac os dhe Linux Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
lonely_lion
23-05-2019 05:39
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
90 5,292
 
SEa
21-12-2017 04:00
nga gurax Shko tek postimi i fundit
19 9,187
 
lale
21-11-2017 12:56
nga lale Shko tek postimi i fundit
4 1,314
 
Vinjol
12-12-2015 22:23
nga Vinjol Shko tek postimi i fundit
0 1,804
 
gurax
30-05-2015 16:59
nga gurax Shko tek postimi i fundit
2 2,056
 
r00t
22-10-2014 21:50
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
8 4,795
 
r00t
21-02-2010 16:07
nga eGo0sTyle Shko tek postimi i fundit
1 2,111
 
r00t
21-02-2010 16:05
nga eGo0sTyle Shko tek postimi i fundit
1 2,356
 
Mandi
09-02-2009 04:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 2,617
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 9 of 9 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur