Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,509
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 31,039
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 17,489
 
Mandi
22-08-2019 03:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 408
 
cool_shqype
20-08-2019 17:04
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 73
 
Gi de Masha
18-08-2019 21:24
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
21 425
 
Gi de Masha
18-08-2019 21:23
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
8 259
 
Mandi
15-08-2019 20:15
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
3 116
 
Fshatari
12-08-2019 22:45
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
17 372
 
Fshatari
11-08-2019 17:04
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 69
 
Gi de Masha
09-08-2019 20:51
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
143 6,025
 
Duaje Siveten
07-08-2019 22:29
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
2 222
 
Gi de Masha
03-08-2019 06:39
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
1 116
 
Viking
01-08-2019 10:23
nga Viking Shko tek postimi i fundit
0 79
 
Kastrioti1443
31-07-2019 20:50
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
24 548
 
Gi de Masha
29-07-2019 20:02
nga juke Shko tek postimi i fundit
1 92
 
Gi de Masha
27-07-2019 16:18
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
37 802
 
Fshatari
27-07-2019 06:08
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 75
 
Fshatari
26-07-2019 09:19
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 118
 
ZET
26-07-2019 02:02
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
89 1,423
 
Gi de Masha
25-07-2019 23:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 102
 
Mandi
25-07-2019 22:43
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
13 352
 
Duaje Siveten
25-07-2019 16:47
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 1,369
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1009 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur