Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
13-02-2019 11:04
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
160 43,316
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 11,882
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 34,618
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 10,993
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 4,666
 
Mandi
19-02-2019 08:53
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 28
 
drague
19-02-2019 02:27
nga drague Shko tek postimi i fundit
189 3,212
 
Llapi
18-02-2019 22:40
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
29 7,713
 
Llapi
18-02-2019 22:10
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
90 4,882
 
Kashta
18-02-2019 15:16
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
35 305
 
Vlerėsimi  i temave: 14 vota, 3.14 mesatarja. Llapi
18-02-2019 13:37
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
802 61,252
 
Orion DYRRAHU
18-02-2019 04:32
nga Metarch Shko tek postimi i fundit
1 101
 
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 4.20 mesatarja. Angel69
17-02-2019 15:58
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
122 5,354
 
Kashta
16-02-2019 11:21
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
4 85
 
Kashta
16-02-2019 05:17
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
46 690
 
ZET
15-02-2019 14:30
nga edlin Shko tek postimi i fundit
4 101
 
Mandi
14-02-2019 19:49
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
5 153
Sondazh
Angel69
12-02-2019 18:00
nga AAO Shko tek postimi i fundit
60 3,115
 
pirro
11-02-2019 20:19
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
17 2,118
 
Gi de Masha
11-02-2019 07:01
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
31 788
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 3.00 mesatarja. Arsimi
10-02-2019 21:05
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
68 49,557
 
King Bardhyl
10-02-2019 16:20
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
10 231
 
Kastrioti1443
08-02-2019 18:56
nga par Shko tek postimi i fundit
10 285
 
King Bardhyl
08-02-2019 18:41
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
85 1,630
 
pirro
08-02-2019 13:31
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 38
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1175 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur