Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
nga Adea
21-04-2019 17:46 Shko tek postimi i fundit
204 4,951

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
15-04-2019 13:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
532 84,786
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 15:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 36,493
 
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 130,644
 
daniel00
21-04-2019 15:33
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
23 2,613
 
Metarch
20-04-2019 19:04
nga Adea Shko tek postimi i fundit
4 129
 
Mandi
19-04-2019 12:57
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 289
 
Onyx
14-04-2019 13:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 2,973
 
Mandi
12-04-2019 02:23
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
14 572
 
Duaje Siveten
04-04-2019 17:11
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 78
 
Mandi
02-04-2019 22:52
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
1 112
 
Mandi
27-03-2019 10:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
458 84,080
 
Fshatari
25-03-2019 11:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
274 16,117
 
Kastrioti1443
20-03-2019 16:19
nga lenci Shko tek postimi i fundit
20 541
 
Fshatari
05-03-2019 12:12
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 107
 
Mandi
03-03-2019 16:47
nga edlin Shko tek postimi i fundit
9 380
 
Fshatari
02-03-2019 03:34
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
4 251
 
Rrjeti
24-02-2019 14:27
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 96
 
Kastrioti1443
23-02-2019 18:19
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
13 367
 
Gi de Masha
19-02-2019 17:26
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
59 1,172
 
Kastrioti1443
15-02-2019 03:56
nga murik Shko tek postimi i fundit
62 4,135
 
Damastion
09-02-2019 22:31
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
20 642
 
Fshatari
09-02-2019 06:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 400
 
Fshatari
08-02-2019 13:58
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
8 465
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 544 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur