Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 27,064
 
Superman
07-05-2018 10:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 5,174
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 15,044
 
Mandi
21-04-2019 17:27
nga Adea Shko tek postimi i fundit
8 289
 
Kastrioti1443
19-04-2019 11:15
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 80
 
Kastrioti1443
18-04-2019 08:51
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
2 178
Sondazh
Gi de Masha
17-04-2019 00:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
172 21,670
 
Fshatari
15-04-2019 08:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
6 1,283
 
Mandi
13-04-2019 16:23
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 130
 
Mandi
13-04-2019 09:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 70
 
Mano
07-04-2019 23:04
nga Mano Shko tek postimi i fundit
71 1,510
 
Rita06
05-04-2019 14:42
nga Rita06 Shko tek postimi i fundit
0 140
 
Kastrioti1443
04-04-2019 10:01
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
39 1,281
 
Onyx
03-04-2019 05:47
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
9 416
 
Mandi
02-04-2019 16:43
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 193
 
Gi de Masha
01-04-2019 15:36
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 197
 
Mandi
30-03-2019 09:44
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
2 194
 
Fshatari
29-03-2019 17:21
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
1 188
 
cool_shqype
29-03-2019 13:20
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 174
 
cool_shqype
28-03-2019 12:00
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
4 323
 
Onyx
27-03-2019 13:17
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 150
 
xperson
25-03-2019 20:47
nga xperson Shko tek postimi i fundit
0 173
 
drague
25-03-2019 19:58
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
12 449
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 932 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur