Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga edlin
16-10-2019 18:49 Shko tek postimi i fundit
91 3,298
nga Performer
14-03-2019 14:37 Shko tek postimi i fundit
34 635
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga kanina
09-10-2019 18:48 Shko tek postimi i fundit
30 733

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
01-09-2016 14:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 66,835
 
Mandi
09-10-2019 23:16
nga kanina Shko tek postimi i fundit
147 20,576
 
Fshatari
03-10-2019 21:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
218 5,114
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
23-09-2019 15:30
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
475 31,572
 
racyme
- - -
 
Kęrlighed
06-09-2019 12:09
nga Kęrlighed Shko tek postimi i fundit
15 395
 
Fshatari
02-09-2019 16:50
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
40 992
 
Mandi
25-08-2019 16:53
nga kanina Shko tek postimi i fundit
18 1,952
 
Fshatari
25-08-2019 01:31
nga Str4nger Shko tek postimi i fundit
7 259
 
Kryeplaku
25-08-2019 01:00
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
17 7,338
 
Superman
24-08-2019 20:46
nga Darli Shko tek postimi i fundit
4 1,951
 
Mandi
24-08-2019 20:40
nga Darli Shko tek postimi i fundit
32 7,695
 
Onyx
23-08-2019 23:37
nga Performer Shko tek postimi i fundit
10 252
 
Mandi
23-08-2019 22:49
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
17 1,392
 
Fshatari
23-08-2019 21:59
nga Zana Shko tek postimi i fundit
31 1,354
 
Onyx
23-08-2019 20:58
nga Darli Shko tek postimi i fundit
6 348
 
Mandi
23-08-2019 20:47
nga Darli Shko tek postimi i fundit
23 892
 
Mandi
18-08-2019 03:56
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 120
 
ODEON
08-07-2019 07:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
6 2,527
 
edlin
04-07-2019 13:07
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
103 2,338
 
magnus
31-05-2019 10:24
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
49 10,829
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 280 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur