Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Informatika
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Windows, Mac, Linux, FreeBSD etj...
nga Frank
21-06-2018 22:40 Shko tek postimi i fundit
53 235
Gjithēka mbi Windows shkarkime programesh etj.
nga Frank
21-06-2018 22:40 Shko tek postimi i fundit
37 154
Gjithēka mbi sistemet operative.
nga gurax
21-12-2017 05:00 Shko tek postimi i fundit
8 43

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Informatika Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Fehmikaciu
26-11-2014 09:24
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
178 66,363
 
ShqiptarKS
13-01-2019 21:07
nga ShqiptarKS Shko tek postimi i fundit
0 344
 
Rrjeti
22-12-2018 16:01
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
29 17,248
 
ODEON
07-10-2018 15:34
nga edlin Shko tek postimi i fundit
235 32,820
Post
Mefi
05-10-2018 20:20
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
1 1,068
 
lale
01-09-2018 13:01
nga subhankhan Shko tek postimi i fundit
2 996
 
lonely_lion
27-06-2018 19:00
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 914
 
lonely_lion
02-05-2018 07:57
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 932
 
Onyx
19-03-2018 10:54
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 496
 
HCO
07-03-2018 21:29
nga HCO Shko tek postimi i fundit
0 873
 
Rrjeti
28-02-2018 08:20
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 1,460
 
Vinjol
24-02-2018 11:25
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
7 2,904
Thumbs up
Jeton.Al
25-01-2018 12:19
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
3 808
 
Onyx
10-01-2018 16:22
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
37 3,444
 
drague
24-10-2017 10:27
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
7 3,108
 
J-W
20-10-2017 14:03
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
24 5,110
 
Mandi
14-05-2017 21:33
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,455
 
Kontinenti
11-05-2017 09:04
nga busavata Shko tek postimi i fundit
46 6,509
 
mia@
21-04-2017 12:32
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
15 4,626
 
2 bashkangjitje Eeprom (Temė me shumė faqe 1 2 3)
ODEON
04-04-2017 20:36
nga rihatakud Shko tek postimi i fundit
44 4,538
 
Mandi
26-03-2017 00:34
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
2 1,004
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 408 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur