Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
16-02-2019 18:07
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
999 86,112
 
Gi de Masha
19-02-2019 00:54
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
982 49,720
 
Akrepi
19-02-2019 00:37
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
423 2,502
Thumbs up
Gi de Masha
19-02-2019 00:33
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
10 2,946
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Lea
18-02-2019 23:30
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
952 16,870
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
18-02-2019 22:48
nga Meri Shko tek postimi i fundit
872 27,800
 
e panjohura
18-02-2019 22:25
nga Meri Shko tek postimi i fundit
403 7,212
 
uj me gaz
18-02-2019 21:58
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
603 8,489
 
Akrepi
18-02-2019 17:00
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
318 2,495
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
16-02-2019 17:39
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
323 26,743
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ODEON
16-02-2019 15:34
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
980 29,831
 
Gi de Masha
15-02-2019 21:59
nga edlin Shko tek postimi i fundit
688 60,985
Smile
sweet
15-02-2019 17:58
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
380 23,173
 
Rexhina
15-02-2019 06:24
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
280 22,656
 
Gi de Masha
15-02-2019 02:52
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 149
 
MiM@
14-02-2019 17:39
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
912 7,123
 
Onyx
14-02-2019 14:16
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
554 16,697
 
Gi de Masha
14-02-2019 13:15
nga edlin Shko tek postimi i fundit
50 3,743
 
Juliana
14-02-2019 05:21
nga Viking Shko tek postimi i fundit
275 18,783
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mandi
13-02-2019 13:32
nga Viking Shko tek postimi i fundit
230 25,753
 
Akrepi
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 673 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur