Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
07-07-2019 20:04
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
373 62,637
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 14,073
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 43,430
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 13,372
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 5,683
 
Llapi
22-08-2019 20:14
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
171 9,169
 
Llapi
22-08-2019 20:07
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
340 39,159
 
Llapi
22-08-2019 18:50
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
41 615
 
Llapi
22-08-2019 16:57
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
30 690
 
Llapi
22-08-2019 16:01
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
271 7,974
 
Llapi
22-08-2019 15:20
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
5 66
 
Gi de Masha
21-08-2019 23:58
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
185 7,765
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 3.00 mesatarja. Angel69
21-08-2019 16:15
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
215 11,745
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
21-08-2019 15:59
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
127 21,849
 
Llapi
20-08-2019 11:50
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
65 1,605
 
Rrjeti
18-08-2019 20:43
nga kanina Shko tek postimi i fundit
5 125
 
Llapi
17-08-2019 21:50
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
153 16,817
 
Llapi
15-08-2019 23:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 197
 
Fshatari
15-08-2019 21:18
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
89 1,651
 
pirro
15-08-2019 20:42
nga kanina Shko tek postimi i fundit
7 129
 
Llapi
14-08-2019 19:11
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
48 879
 
Llapi
13-08-2019 15:59
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
179 5,484
 
Gi de Masha
10-08-2019 14:44
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
19 242
 
Fshatari
08-08-2019 21:14
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 103
 
pirro
06-08-2019 21:30
nga Rex Shko tek postimi i fundit
11 268
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1268 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur