Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Filozofia | Psikologja | Sociologjia Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Filozofia | Psikologja | Sociologjia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
SubZ
15-03-2019 23:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 23,457
 
Agim Metbala
03-02-2019 18:21
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
994 147,931
 
Beaute
10-08-2018 11:50
nga par Shko tek postimi i fundit
13 10,351
Post
PUPA
03-05-2018 07:12
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
27 28,489
 
Onyx
17-08-2019 08:31
nga Sia Shko tek postimi i fundit
20 349
 
Fshatari
11-08-2019 21:22
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 117
 
Onyx
07-08-2019 20:34
nga Dulcis in Fundo Shko tek postimi i fundit
13 304
 
Snobizmi (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Gi de Masha
06-08-2019 09:12
nga Zana Shko tek postimi i fundit
42 778
 
shoku_tanku
01-08-2019 14:43
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
91 21,155
 
Fshatari
26-07-2019 14:43
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
11 288
 
Unik
25-07-2019 15:33
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 827
 
Onyx
14-07-2019 18:56
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
1 203
 
Onyx
14-07-2019 02:53
nga Njazi Shko tek postimi i fundit
13 349
Lightbulb
Alb_LoVeR
11-07-2019 22:22
nga Njazi Shko tek postimi i fundit
101 8,379
 
Onyx
11-07-2019 12:01
nga Performer Shko tek postimi i fundit
2 101
 
Onyx
11-07-2019 11:12
nga Viking Shko tek postimi i fundit
11 502
 
Aleandro
11-07-2019 02:12
nga Jorina Shko tek postimi i fundit
39 3,464
 
Unik
10-07-2019 18:33
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
6 1,097
 
Onyx
07-07-2019 09:38
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 85
 
Onyx
07-07-2019 09:24
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
32 1,649
 
Elian70
06-07-2019 08:20
nga Dulcis in Fundo Shko tek postimi i fundit
127 7,338
 
Eden
05-07-2019 15:49
nga Jorina Shko tek postimi i fundit
1 751
 
Kurt
05-07-2019 15:44
nga Jorina Shko tek postimi i fundit
272 28,339
 
Ragnar
05-07-2019 15:41
nga Jorina Shko tek postimi i fundit
21 3,798
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 388 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur