Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
14-08-2019 18:06
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
196 8,431
 
The ICEman
18-08-2019 09:27
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
837 8,973
 
Onyx
18-08-2019 09:17
nga Eduarti Shko tek postimi i fundit
600 22,021
 
Zana
18-08-2019 09:14
nga Eduarti Shko tek postimi i fundit
662 8,984
 
e panjohura
18-08-2019 08:56
nga Lea Shko tek postimi i fundit
972 17,884
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Onyx
18-08-2019 08:36
nga Besoja Shko tek postimi i fundit
848 27,983
 
Performer
18-08-2019 08:32
nga Besoja Shko tek postimi i fundit
183 1,362
 
Si Bora
18-08-2019 03:36
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
710 16,565
 
par
18-08-2019 01:00
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
784 14,578
 
Akrepi
17-08-2019 19:11
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
980 27,583
 
Rexhina
16-08-2019 03:28
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
381 32,926
 
Rexhina
15-08-2019 18:25
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
54 487
 
Leaf
15-08-2019 13:41
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
25 925
 
Gi de Masha
15-08-2019 00:30
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
86 8,088
 
Gi de Masha
14-08-2019 23:27
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
20 1,265
 
Juliana
14-08-2019 01:00
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
387 25,169
 
Performer
13-08-2019 23:08
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
1,003 8,290
 
Onyx
13-08-2019 09:28
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
30 353
 
Gi de Masha
11-08-2019 23:42
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
714 80,528
 
cool_shqype
11-08-2019 08:46
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
770 17,306
 
Onyx
11-08-2019 02:19
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
41 351
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 731 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur