Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
17-08-2019 07:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
646 135,908
 
edlin
27-12-2017 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 118,705
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 42,063
 
Mandi
18-08-2019 01:44
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
263 3,283
 
Fshatari
17-08-2019 09:46
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 44
 
Kastrioti1443
16-08-2019 23:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 160
 
cool_shqype
16-08-2019 16:12
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
5 102
 
shoku_tanku
16-08-2019 11:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
117 2,178
 
Mandi
15-08-2019 19:43
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
27 772
 
shoku_tanku
13-08-2019 14:18
nga ana_gend Shko tek postimi i fundit
850 15,558
 
Ice
11-08-2019 12:28
nga Ice Shko tek postimi i fundit
2 95
 
Akrepi
10-08-2019 19:38
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
122 2,287
 
Gi de Masha
04-08-2019 19:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
30 1,351
 
Mandi
04-08-2019 08:52
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
33 396
 
Mandi
01-08-2019 22:04
nga Rex Shko tek postimi i fundit
47 575
 
Mandi
26-07-2019 21:48
nga Zana Shko tek postimi i fundit
24 2,851
 
Kastrioti1443
23-07-2019 22:30
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
28 678
 
ODEON
17-07-2019 15:32
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
815 52,640
 
SystemA
14-07-2019 05:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 117
 
Mandi
13-07-2019 18:07
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
3 125
 
edlin
13-07-2019 16:53
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
114 5,155
 
Noellag
11-07-2019 17:10
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
438 8,232
 
shoku_tanku
11-07-2019 15:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
26 266
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1961 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur