Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 10:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 25,766
 
Mandi
19-01-2019 10:27
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
48 2,465
 
par
18-01-2019 18:29
nga drague Shko tek postimi i fundit
756 14,576
 
Mandi
18-01-2019 07:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
393 27,738
 
cool_shqype
18-01-2019 00:06
nga murik Shko tek postimi i fundit
116 6,157
 
{A_N_G_E_L_69}
17-01-2019 05:01
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 1,119
 
Mandi
12-01-2019 23:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
53 1,027
 
cool_shqype
09-01-2019 19:12
nga par Shko tek postimi i fundit
38 786
 
Llapi
09-01-2019 17:24
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
9 131
 
par
08-01-2019 14:54
nga par Shko tek postimi i fundit
12 1,440
 
Mandi
31-12-2018 21:27
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 231
 
Onyx
28-12-2018 20:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 861
 
Llapi
22-12-2018 21:46
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
17 662
 
Duaje Siveten
20-12-2018 19:15
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 139
 
Kastrioti1443
12-12-2018 21:29
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 155
 
Duaje Siveten
12-12-2018 18:10
nga Viking Shko tek postimi i fundit
2 120
 
Llapi
11-12-2018 22:41
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
65 44,184
 
edlin
09-12-2018 12:36
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
6 273
 
pirro
07-12-2018 19:18
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 79
 
Gi de Masha
05-12-2018 17:28
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
6 166
 
Beast
05-12-2018 16:34
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
2 140
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1051 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur