Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Ēėshtja kombėtare Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ēėshtja kombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...
nga murik
19-01-2019 01:11 Shko tek postimi i fundit
76 2,162

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ēėshtja kombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Fshatari
15-01-2019 22:53
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 115
 
Fshatari
15-01-2019 18:17
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 57
 
Kastrioti1443
15-01-2019 12:56
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
64 785
 
Fshatari
15-01-2019 11:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 143
 
Pirati
15-01-2019 02:10
nga murik Shko tek postimi i fundit
3 149
 
Erdhi Dimri
11-01-2019 02:23
nga murik Shko tek postimi i fundit
25 485
 
Llapi
08-01-2019 18:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
316 8,820
 
Llapi
06-01-2019 11:05
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
121 32,340
 
murik
24-12-2018 09:41
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
30 654
 
Fshatari
21-12-2018 13:25
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 241
 
Kastrioti1443
19-12-2018 15:43
nga gesti_7 Shko tek postimi i fundit
17 379
 
Fshatari
19-12-2018 14:34
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 185
 
Kastrioti1443
19-12-2018 14:28
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
33 604
 
Fshatari
19-12-2018 07:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 666
 
Kastrioti1443
19-12-2018 06:39
nga murik Shko tek postimi i fundit
6 187
 
Fshatari
18-12-2018 13:39
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
52 872
 
Poeti
16-12-2018 14:06
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
30 910
 
Fshatari
15-12-2018 15:41
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
60 1,250
 
Kastrioti1443
13-12-2018 18:48
nga Meri Shko tek postimi i fundit
9 193
 
Fshatari
13-12-2018 15:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 109
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 592 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur