Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
5 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
16-12-2018 10:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 19,577
 
Rexhina
14-01-2019 21:50
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
221 8,384
Post
SEa
27-12-2018 15:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
130 11,568
 
Kastrioti1443
11-12-2018 20:05
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
8 311
 
Erdhi Dimri
05-12-2018 18:07
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
18 334
 
Beast
04-12-2018 19:51
nga Beast Shko tek postimi i fundit
0 84
 
Beast
04-12-2018 19:43
nga Beast Shko tek postimi i fundit
0 82
 
par
04-12-2018 19:34
nga Beast Shko tek postimi i fundit
311 38,335
 
SmiLey
26-11-2018 12:37
nga Adea Shko tek postimi i fundit
7 3,240
 
Persona
15-11-2018 12:55
nga Marya Shko tek postimi i fundit
761 87,257
 
Xhuljan
10-09-2018 07:08
nga Persona Shko tek postimi i fundit
8 619
 
Fshatari
04-09-2018 19:02
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 500
 
Fshatari
26-08-2018 21:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 430
 
Elian70
11-08-2018 17:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
15 528
 
Fshatari
29-07-2018 18:10
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 499
 
Fshatari
24-07-2018 14:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 558
 
SEa
- - -
 
Fshatari
04-07-2018 14:25
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 626
 
Unik
27-06-2018 17:13
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
15 874
 
Onyx
13-06-2018 16:15
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
16 1,528
 
Fshatari
31-05-2018 15:19
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
42 2,831
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 400 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur