Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
18-01-2019 17:29
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
981 78,372
 
Rexhina
19-01-2019 08:33
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
261 20,063
 
SystemA
19-01-2019 08:06
nga edlin Shko tek postimi i fundit
427 6,649
 
Rexhina
19-01-2019 04:36
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
794 22,502
 
Lea
19-01-2019 00:27
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
475 7,766
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Gi de Masha
18-01-2019 23:54
nga murik Shko tek postimi i fundit
973 5,312
 
ODEON
18-01-2019 23:20
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
610 20,776
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Lea
18-01-2019 20:09
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
603 11,968
 
Viking
17-01-2019 16:21
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
407 3,125
 
Viking
17-01-2019 00:17
nga Performer Shko tek postimi i fundit
640 26,037
 
gladiola
14-01-2019 13:47
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
451 22,504
 
Si Bora
13-01-2019 20:21
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
53 680
 
gladiola
10-01-2019 20:43
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
1,020 8,154
 
gladiola
10-01-2019 15:06
nga stinori Shko tek postimi i fundit
55 3,627
 
Onyx
10-01-2019 14:48
nga stinori Shko tek postimi i fundit
162 7,814
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.00 mesatarja. Gi de Masha
09-01-2019 19:31
nga stinori Shko tek postimi i fundit
1,000 5,752
 
Gi de Masha
08-01-2019 01:54
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 111
 
Gi de Masha
08-01-2019 01:41
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
956 43,653
 
Gi de Masha
08-01-2019 00:03
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
76 4,772
 
Gi de Masha
06-01-2019 23:29
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
116 13,110
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Sopoti
06-01-2019 21:59
nga Viking Shko tek postimi i fundit
440 4,193
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 664 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur