Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
17-01-2019 17:06
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
490 86,295
 
edlin
27-12-2017 18:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 90,448
 
lind
23-07-2016 12:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 31,062
 
Kastrioti1443
19-01-2019 12:59
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
37 464
 
King Bardhyl
18-01-2019 19:04
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
45 702
 
Gi de Masha
17-01-2019 14:27
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 127
 
drague
16-01-2019 19:36
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
63 923
 
BARAT
15-01-2019 08:55
nga Socio Shko tek postimi i fundit
8 157
 
Venom
14-01-2019 20:19
nga par Shko tek postimi i fundit
7 453
 
Kastrioti1443
14-01-2019 18:15
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 44
 
Gi de Masha
12-01-2019 20:30
nga par Shko tek postimi i fundit
18 502
 
legjenda
11-01-2019 21:07
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 69
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
10-01-2019 02:07
nga murik Shko tek postimi i fundit
195 22,817
 
Kastrioti1443
05-01-2019 17:40
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
62 1,280
 
Venom
05-01-2019 04:04
nga MR ZEID Shko tek postimi i fundit
11 267
 
Mandi
04-01-2019 22:04
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 131
 
Kastrioti1443
29-12-2018 14:35
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
8 326
 
drague
29-12-2018 08:30
nga Εmilη Shko tek postimi i fundit
23 400
 
Linda
27-12-2018 09:20
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
250 32,516
 
Kastrioti1443
26-12-2018 15:04
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
31 650
 
Mandi
20-12-2018 19:28
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
19 3,662
 
Kastrioti1443
20-12-2018 19:15
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 150
 
Kastrioti1443
20-12-2018 18:43
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
6 182
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1874 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur