Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ndihmoni njėri-tjetrin
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
nga 73ka
26-07-2019 02:10 Shko tek postimi i fundit
5 107

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ndihmoni njėri-tjetrin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Arrow
Robbery
18-08-2019 19:16
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
29 954
Arrow
Robbery
26-07-2019 02:52
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
33 5,619
 
Erdhi Dimri
26-07-2019 02:49
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
15 660
 
Mano
25-07-2019 18:43
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
9 220
 
Smokkie
15-07-2019 20:00
nga Marya Shko tek postimi i fundit
210 3,456
 
Erdhi Dimri
13-07-2019 15:12
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
109 1,551
 
ilirifcb
06-07-2019 13:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 439
Arrow
Robbery
30-06-2019 07:36
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
6 185
 
Buzeqeshje
16-06-2019 10:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
67 5,449
 
ilirifcb
15-06-2019 16:00
nga ilirifcb Shko tek postimi i fundit
0 108
 
ilirifcb
11-06-2019 21:26
nga Venom Shko tek postimi i fundit
3 233
 
Gi de Masha
07-06-2019 07:00
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
9 433
 
Robbery
18-05-2019 23:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
74 5,791
 
Beast
03-05-2019 22:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
3 2,954
Arrow
Robbery
26-04-2019 20:10
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
2 342
 
olinka89
18-04-2019 22:35
nga Adea Shko tek postimi i fundit
174 24,616
 
Sarah
18-04-2019 11:24
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
24 798
 
Smokkie
18-03-2019 23:11
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
6 718
 
Baki
13-03-2019 22:00
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
27 1,257
 
Domenik
06-03-2019 21:35
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
6 247
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 325 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur