Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 30,837
 
shoku_tanku
16-06-2019 14:31
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
31 320
 
ZET
16-06-2019 12:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 106
 
Mandi
16-06-2019 00:30
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
52 10,392
 
Angel69
09-06-2019 14:01
nga par Shko tek postimi i fundit
55 3,705
 
par
08-06-2019 13:57
nga par Shko tek postimi i fundit
25 2,777
 
Gi de Masha
06-06-2019 09:12
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
52 1,137
 
Mandi
03-06-2019 15:42
nga Noellag Shko tek postimi i fundit
78 1,280
 
Ragnar
01-06-2019 20:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
96 1,924
 
Onyx
01-06-2019 09:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 2,279
 
BABA nga DURRSI
29-05-2019 16:53
nga par Shko tek postimi i fundit
49 1,138
 
juke
28-05-2019 16:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
27 675
 
Mandi
26-05-2019 17:11
nga par Shko tek postimi i fundit
75 5,150
 
Onyx
26-05-2019 12:49
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
306 5,597
Thumbs up
Ragnar
25-05-2019 21:45
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
7 199
 
Mandi
23-05-2019 18:25
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
55 1,049
 
cool_shqype
23-05-2019 14:05
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 49
 
lonely_lion
22-05-2019 15:52
nga par Shko tek postimi i fundit
15 2,432
 
pirro
18-05-2019 09:51
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 79
 
Gi de Masha
- - -
 
Gi de Masha
17-05-2019 06:23
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 82
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1093 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur