Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 29,272
 
Superman
07-05-2018 10:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 5,797
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 16,506
 
juke
15-06-2019 05:50
nga edlin Shko tek postimi i fundit
1 63
 
Pirati
14-06-2019 15:51
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
144 2,395
 
Mandi
14-06-2019 15:01
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
28 999
 
Kastrioti1443
14-06-2019 14:01
nga Performer Shko tek postimi i fundit
7 161
 
cool_shqype
12-06-2019 23:22
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
5 231
 
Gi de Masha
10-06-2019 18:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
49 6,802
 
Gi de Masha
10-06-2019 10:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 110
 
Kastrioti1443
10-06-2019 09:34
nga drague Shko tek postimi i fundit
3 176
 
cool_shqype
07-06-2019 19:14
nga Mano Shko tek postimi i fundit
1 153
 
Kastrioti1443
06-06-2019 10:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 349
 
cool_shqype
04-06-2019 16:22
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 170
 
Fshatari
02-06-2019 21:22
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
2 242
 
ajzberg
02-06-2019 13:49
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
0 164
 
Fshatari
01-06-2019 12:19
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
18 510
 
Gi de Masha
31-05-2019 18:00
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
13 402
 
Mano
29-05-2019 21:46
nga Mano Shko tek postimi i fundit
30 790
 
Kastrioti1443
26-05-2019 19:56
nga Eden Shko tek postimi i fundit
3 292
 
King Bardhyl
26-05-2019 17:36
nga edlin Shko tek postimi i fundit
128 1,687
 
Fshatari
26-05-2019 12:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 342
 
Mandi
26-05-2019 12:25
nga Performer Shko tek postimi i fundit
4 444
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 976 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur