Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsi Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Askushi
17-04-2019 23:25
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 6,783
 
ajzberg
15-02-2019 10:27
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
0 407
 
ODEON
23-10-2018 13:23
nga Adea Shko tek postimi i fundit
27 3,936
 
gurax
21-10-2018 19:42
nga Adea Shko tek postimi i fundit
32 8,842
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ODEON
21-10-2018 19:24
nga Adea Shko tek postimi i fundit
51 16,373
 
Venom
21-05-2018 14:11
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
3 1,499
 
Askushi
20-05-2018 06:41
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
1 3,184
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. iDeA
20-05-2018 06:28
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
5 3,486
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
27-02-2013 15:12
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
2 6,382
 
Askushi
29-09-2012 15:23
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 3,102
 
Askushi
14-09-2012 00:37
nga busavata Shko tek postimi i fundit
1 2,749
 
Askushi
13-09-2012 21:28
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 2,057
 
Askushi
13-09-2012 21:16
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 2,449
 
Askushi
13-09-2012 21:01
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
1 1,886
 
Askushi
13-09-2012 20:46
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,899
 
Askushi
13-09-2012 20:34
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
5 3,549
 
Askushi
13-09-2012 20:17
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 6,732
 
Askushi
13-09-2012 20:12
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 5,395
 
Askushi
13-09-2012 20:10
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 3,475
 
Askushi
13-09-2012 19:23
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,991
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 28 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur