Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
15-06-2019 20:15
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
121 5,021
 
Gi de Masha
16-06-2019 08:35
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
72 1,419
 
Jolene
16-06-2019 07:18
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
516 11,301
 
Performer
16-06-2019 07:18
nga Zana Shko tek postimi i fundit
61 964
 
Mistrece
15-06-2019 22:24
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
160 3,967
 
Onyx
15-06-2019 21:22
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
328 16,484
 
Akrepi
15-06-2019 21:01
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
694 19,323
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
15-06-2019 20:53
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
324 34,135
 
Beaute
15-06-2019 15:10
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
47 598
 
Akrepi
15-06-2019 12:56
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
840 16,283
 
cool_shqype
15-06-2019 11:13
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
283 2,631
 
Viking
14-06-2019 22:40
nga Viking Shko tek postimi i fundit
31 591
 
The ICEman
14-06-2019 19:29
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
1,007 15,657
 
Zana
14-06-2019 12:14
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
1,000 16,528
 
Onyx
14-06-2019 09:54
nga Meri Shko tek postimi i fundit
68 6,829
 
Gi de Masha
14-06-2019 09:21
nga Meri Shko tek postimi i fundit
704 77,854
 
Gi de Masha
14-06-2019 00:30
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
81 7,501
 
Gi de Masha
13-06-2019 00:32
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
286 25,492
 
Si Bora
12-06-2019 22:43
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
409 9,907
 
Onyx
11-06-2019 22:32
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
220 5,307
 
Gi de Masha
11-06-2019 19:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
167 14,957
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 709 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur