Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Alkoma
25-12-2018 08:01
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
83 37,343
 
Jeta
28-10-2018 09:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 12,644
 
Alkoma
09-08-2018 04:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 5,598
Smile
Alkoma
16-06-2018 13:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
415 83,573
 
Alkoma
05-11-2016 14:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 25,440
 
ZET
08-01-2015 22:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 15,736
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 20:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,237
 
lenci
28-02-2013 00:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 3,879
 
Alkoma
15-04-2011 17:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 3,088
 
Llapi
08-06-2019 20:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 242
Sondazh
Alkoma
22-05-2019 00:56
nga Baily Shko tek postimi i fundit
242 40,000
 
Mandi
09-05-2019 21:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 217
 
Llapi
03-05-2019 17:14
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
1 179
 
Llapi
01-05-2019 15:33
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
12 1,916
 
Mano
05-04-2019 18:05
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 138
 
SmiLey
02-02-2019 20:25
nga Εmilη Shko tek postimi i fundit
55 13,357
 
Heily
18-01-2019 04:41
nga murik Shko tek postimi i fundit
10 5,556
 
Fshatari
13-12-2018 13:45
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 242
 
Mandi
08-12-2018 19:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
16 2,090
 
Llapi
16-11-2018 20:20
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
7 583
 
Fshatari
10-11-2018 19:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
31 1,781
 
Mandi
03-11-2018 22:25
nga Adea Shko tek postimi i fundit
9 987
 
Fshatari
02-09-2018 14:03
nga par Shko tek postimi i fundit
2 1,513
 
Onyx
09-08-2018 06:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
10 2,092
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. 4x4
25-07-2018 20:22
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
321 53,349
 
Alkoma
13-05-2018 03:17
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
33 6,523
 
Mandi
06-05-2018 07:25
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
16 5,201
 
Alkoma
05-05-2018 10:49
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
5 2,130
 
daniel00
05-05-2018 10:14
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
9 3,102
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 221 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur