Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ndihmoni njėri-tjetrin
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
nga SystemA
02-09-2014 15:46 Shko tek postimi i fundit
3 49

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ndihmoni njėri-tjetrin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Robbery
08-01-2019 18:06
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
45 814
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Nova_Design
03-01-2019 04:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 508
 
Robbery
15-12-2018 12:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
61 2,714
 
Linda
12-12-2018 15:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
444 39,948
Arrow
Robbery
05-12-2018 23:36
nga Hope Shko tek postimi i fundit
61 15,008
 
thirsty
21-11-2018 17:40
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
9 193
 
Ndihme (Temė me shumė faqe 1 2 3)
thirsty
15-11-2018 21:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
42 1,115
 
Fshatari
11-11-2018 08:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 388
Post
Luna1
03-11-2018 15:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 690
 
Mendim (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Dredhza
27-10-2018 14:04
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
40 1,802
 
Elsi
25-10-2018 16:28
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
34 1,118
Arrow
Robbery
25-10-2018 11:25
nga ina caushaj Shko tek postimi i fundit
17 7,860
 
ilirifcb
24-10-2018 17:04
nga ThegreatGatsby Shko tek postimi i fundit
5 306
 
ana710
24-10-2018 06:35
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
41 2,002
 
thirsty
19-10-2018 13:17
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
36 920
 
Buzeqeshje
17-10-2018 12:53
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
47 2,531
 
thirsty
16-10-2018 08:24
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
138 6,086
 
Bad_Teacher
15-10-2018 16:59
nga Venom Shko tek postimi i fundit
11 553
 
Smokkie
14-10-2018 23:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 321
Lightbulb
Illyriaaan
12-10-2018 15:23
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
57 1,791
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 308 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur