Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
44 1,306

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
06-12-2018 09:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
128 45,355
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
13-11-2018 14:02
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
471 87,351
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
16-08-2018 21:27
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
823 108,057
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 109,391
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. daniel00
16-12-2018 22:47
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
855 73,477
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
14-12-2018 20:32
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
459 30,532
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fehmikaciu
11-12-2018 17:08
nga Viking Shko tek postimi i fundit
997 53,947
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Si Bora
04-12-2018 21:25
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
267 4,827
 
Beast
02-12-2018 14:56
nga Beast Shko tek postimi i fundit
10 159
 
Beast
30-11-2018 15:56
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
247 3,460
Unhappy
Mandi
29-11-2018 06:32
nga Lea Shko tek postimi i fundit
344 30,697
 
Elian70
28-11-2018 14:35
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
38 1,281
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. daniel00
28-11-2018 06:21
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
657 66,126
 
Fehmikaciu
14-11-2018 20:45
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
102 13,736
 
Onyx
14-11-2018 12:17
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
8 556
 
Eden
13-11-2018 12:22
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
138 6,267
Sondazh
Sondazh: A beson ne dashuri ? (Temė me shumė faqe 1 2)
Beast
11-11-2018 21:22
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
33 1,209
Smile
SmiLey
10-11-2018 21:48
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
72 9,629
 
Fshatari
07-11-2018 17:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
35 449
 
tipi engjellor
06-11-2018 08:42
nga Hope Shko tek postimi i fundit
172 9,146
 
Onyx
02-11-2018 00:52
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
111 5,053
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
26-10-2018 01:29
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
146 11,882
 
Gersjana
24-10-2018 14:14
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
301 20,413
 
Poeti
24-10-2018 01:53
nga Adea Shko tek postimi i fundit
114 7,392
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 342 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur