Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
15-01-2019 07:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
487 85,383
 
edlin
27-12-2017 18:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 89,968
 
lind
23-07-2016 12:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 30,890
 
Kastrioti1443
16-01-2019 17:11
nga AAO Shko tek postimi i fundit
10 111
 
King Bardhyl
16-01-2019 17:09
nga edlin Shko tek postimi i fundit
35 454
 
drague
15-01-2019 17:15
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
56 716
 
BARAT
15-01-2019 08:55
nga Socio Shko tek postimi i fundit
8 139
 
Venom
14-01-2019 20:19
nga par Shko tek postimi i fundit
7 443
 
Kastrioti1443
14-01-2019 18:15
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 31
 
Gi de Masha
12-01-2019 20:30
nga par Shko tek postimi i fundit
18 488
 
legjenda
11-01-2019 21:07
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 62
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
10-01-2019 02:07
nga murik Shko tek postimi i fundit
195 22,660
 
Kastrioti1443
05-01-2019 17:40
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
62 1,263
 
Venom
05-01-2019 04:04
nga MR ZEID Shko tek postimi i fundit
11 260
 
Mandi
04-01-2019 22:04
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 128
 
Kastrioti1443
29-12-2018 14:35
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
8 316
 
drague
29-12-2018 08:30
nga Εmilη Shko tek postimi i fundit
23 398
 
Linda
27-12-2018 09:20
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
250 32,338
 
Kastrioti1443
26-12-2018 15:04
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
31 640
 
Mandi
20-12-2018 19:28
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
19 3,639
 
Kastrioti1443
20-12-2018 19:15
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 149
 
Kastrioti1443
20-12-2018 18:43
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
6 179
 
Beu_Shpata
18-12-2018 23:22
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
20 459
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1873 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur