Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Arti Shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.
nga Socio
27-07-2018 20:49 Shko tek postimi i fundit
17 392
Punime tė ndryshme Artistike.
25-11-2018 20:13 Shko tek postimi i fundit
18 1,402

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Beaute
28-11-2018 14:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
7 4,721
 
Skydive
26-08-2018 16:22
nga Performer Shko tek postimi i fundit
103 21,553
 
Erdhi Dimri
10-12-2018 21:26
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
81 2,058
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
25-11-2018 16:44
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
66 3,302
 
Gi de Masha
28-10-2018 21:16
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 255
 
Kurt
10-10-2018 13:38
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
52 2,699
 
Gi de Masha
07-10-2018 21:29
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 226
 
Elian70
24-09-2018 08:46
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
8 1,214
 
cool_shqype
04-09-2018 22:32
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
94 3,122
 
Mandi
08-08-2018 11:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 463
 
Leaf
15-07-2018 09:32
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
76 4,275
 
Rex
07-07-2018 18:36
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
24 5,296
 
23 bashkangjitje paint (Temė me shumė faqe 1 2)
ajzberg
02-07-2018 21:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
26 2,462
 
Fshatari
07-04-2018 20:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 579
 
Sopoti
21-03-2018 10:46
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
9 523
 
Tema ėshtė lėvizur: C'po ndodh me Teatrin Kombetar?
Leaf
- - -
 
cool_shqype
03-01-2018 14:31
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 423
 
Mandi
04-12-2017 09:35
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 632
 
Mandi
10-11-2017 17:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
26 3,944
 
Duaje Siveten
06-08-2017 00:35
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
15 2,600
 
Ragnar
14-07-2017 18:45
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
1 519
 
Showbizi
25-05-2017 00:36
nga Zana Shko tek postimi i fundit
5 3,196
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 75 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur