Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 625

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
24-10-2018 09:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 20,545
 
BATO
12-01-2018 20:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 46,239
 
BATO
05-01-2018 12:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 27,783
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 10:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 13,221
 
olinka89
31-07-2012 20:40
nga IKHTHUS Shko tek postimi i fundit
15 7,515
 
BATO
10-07-2012 15:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 2,371
 
Skydive
10-07-2012 08:17
nga Skydive Shko tek postimi i fundit
1 1,571
 
SnAke
14-04-2012 15:57
nga Skydive Shko tek postimi i fundit
28 5,958
 
Brari
09-03-2012 06:12
nga Brari Shko tek postimi i fundit
0 1,490
 
Mano
14-02-2012 21:06
nga Mano Shko tek postimi i fundit
3 2,857
 
iDeA
31-01-2012 16:40
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
2 2,330
 
iDeA
31-01-2012 12:27
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
0 3,319
Smile
iDeA
10-01-2012 00:57
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
0 2,360
 
daniel00
10-01-2012 00:24
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
0 1,554
 
fegi
28-10-2011 19:48
nga magnus Shko tek postimi i fundit
1 1,799
 
fegi
28-10-2011 19:40
nga magnus Shko tek postimi i fundit
4 3,543
 
Medaur
26-08-2011 20:02
nga Atdhetari Shko tek postimi i fundit
1 2,207
 
Baddd_GirL
05-05-2011 22:10
nga Baddd_GirL Shko tek postimi i fundit
0 5,380
 
Beaute
27-07-2010 14:06
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
0 2,193
 
SubZ
22-02-2010 19:14
nga SubZ Shko tek postimi i fundit
0 1,785
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 201 to 216 of 216 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur