Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 625

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
24-10-2018 09:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 20,504
 
BATO
12-01-2018 20:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 46,141
 
BATO
05-01-2018 12:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 27,744
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 10:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 13,193
 
murik
09-03-2019 01:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
93 7,239
 
Fshatari
25-02-2019 22:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
2 322
 
Dredhza
14-01-2019 17:42
nga edlin Shko tek postimi i fundit
85 2,630
 
Albpelasgian
09-01-2019 07:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
38 11,553
 
BLEDI_SH
06-01-2019 21:16
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
6 2,787
 
murik
05-01-2019 03:33
nga murik Shko tek postimi i fundit
0 222
 
Altin Kocaqi
25-12-2018 16:31
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
9 2,038
 
Fshatari
02-12-2018 07:40
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 417
 
Fshatari
18-11-2018 18:59
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
62 1,957
 
Erdhi Dimri
18-11-2018 18:50
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
75 3,390
 
Dredhza
16-11-2018 14:36
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
110 2,674
 
COB
26-10-2018 02:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 2,032
 
illyrianboyful
17-10-2018 22:03
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
150 15,523
 
Elian70
09-10-2018 08:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
0 611
 
Mandi
06-10-2018 00:20
nga magnus Shko tek postimi i fundit
120 21,489
 
drague
18-09-2018 02:56
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
14 9,312
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
17-09-2018 22:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
80 9,853
 
Fshatari
12-09-2018 07:16
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
71 14,819
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Ganimet
12-08-2018 01:46
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
152 32,274
 
Dredhza
08-08-2018 09:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 836
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 215 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur