Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 625

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
24-10-2018 09:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 20,545
 
BATO
12-01-2018 20:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 46,239
 
BATO
05-01-2018 12:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 27,783
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 10:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 13,221
 
kreksi
11-01-2018 16:13
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
5 2,154
 
Fshatari
22-12-2017 01:19
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
5 4,969
 
ajzberg
18-12-2017 16:40
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
52 13,788
 
BARAT
02-11-2017 20:11
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
18 3,907
 
Albpelasgian
12-10-2017 20:01
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
22 8,048
 
Alkoma
14-09-2017 10:02
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
4 1,431
 
Alkoma
08-09-2017 09:09
nga rolex Shko tek postimi i fundit
9 2,628
 
Velthinal
02-09-2017 01:05
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
34 14,801
 
ZET
31-08-2017 17:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
305 64,875
 
Fshatari
26-08-2017 10:53
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,021
 
Fshatari
04-07-2017 20:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 1,244
 
Gi de Masha
18-06-2017 13:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
148 13,354
 
iDeA
04-05-2017 15:56
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
0 1,343
 
Fshatari
14-04-2017 13:54
nga [email protected] Shko tek postimi i fundit
2 1,964
 
Fshatari
11-04-2017 09:02
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
3 2,865
 
Fshatari
25-03-2017 18:35
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 1,268
 
Fshatari
09-03-2017 05:25
nga BATO Shko tek postimi i fundit
4 2,070
 
Fshatari
27-02-2017 14:29
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,023
 
ajzberg
25-12-2016 11:34
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
0 1,369
 
Fshatari
15-12-2016 00:01
nga murik Shko tek postimi i fundit
10 3,523
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 216 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur