Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Infrastruktura Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Infrastruktura
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Rrugėt dhe autostradat.
nga SystemA
18-11-2017 10:14 Shko tek postimi i fundit
2 39
Lajmet e Aviacionit.
4 84
Transporti Detar.
nga Onyx
14-07-2017 15:10 Shko tek postimi i fundit
1 1
Rrjeti hekurudhor.
nga par
08-03-2018 10:37 Shko tek postimi i fundit
2 23

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Infrastruktura Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Onyx
27-08-2019 23:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 1,419
 
Onyx
19-06-2019 09:27
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 421
 
Onyx
10-04-2019 14:58
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 988
 
Mandi
03-08-2018 13:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
43 7,512
 
Onyx
15-03-2018 22:02
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 1,236
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 5 of 5 Moderatorėt : 4
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur