Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Trojet shqiptare Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Trojet shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Gi de Masha
20-11-2019 00:04
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
31 15,403
 
Ice
14-11-2019 10:20
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
93 6,068
 
Esther
20-10-2019 14:40
nga Esther Shko tek postimi i fundit
41 18,073
 
Gi de Masha
15-10-2019 06:43
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
6 300
 
Pirati
08-10-2019 23:52
nga ZET Shko tek postimi i fundit
22 1,498
 
Saura
08-09-2019 19:56
nga edlin Shko tek postimi i fundit
89 32,010
 
Gi de Masha
25-08-2019 12:16
nga Ice Shko tek postimi i fundit
45 11,561
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
18-08-2019 14:22
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
10 406
 
juke
14-07-2019 22:22
nga juke Shko tek postimi i fundit
974 18,316
 
Dredhza
12-07-2019 23:11
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
12 383
 
SmiLey
09-07-2019 21:16
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
24 3,633
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Saura
08-06-2019 03:50
nga juke Shko tek postimi i fundit
212 62,697
 
Duaje Siveten
19-05-2019 18:36
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 376
 
Hope
18-12-2018 21:59
nga Hope Shko tek postimi i fundit
336 65,934
 
Ice
12-12-2018 22:37
nga Metarch Shko tek postimi i fundit
6 668
 
Pirati
01-10-2018 13:41
nga Rex Shko tek postimi i fundit
15 2,131
 
Interisti
26-08-2018 19:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
197 28,305
Thumbs up
Mandi
11-07-2018 03:29
nga murik Shko tek postimi i fundit
242 52,358
 
Edvin83
20-04-2018 23:51
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
218 59,035
 
CERMENIKASI
11-04-2018 22:18
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
1 1,007
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 125 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur