Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
21-11-2019 19:12
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
685 149,430
 
edlin
29-08-2019 08:23
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
802 128,460
 
lind
23-07-2016 12:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 46,874
 
Gi de Masha
21-11-2019 20:47
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
62 2,495
 
Mandi
21-11-2019 14:07
nga Adea Shko tek postimi i fundit
70 1,189
 
Mandi
17-11-2019 06:47
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
26 3,286
 
doganieri
16-11-2019 17:25
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
3 63
 
Mandi
13-11-2019 11:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
53 1,074
 
Mandi
11-11-2019 16:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
23 363
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
10-11-2019 03:40
nga Adea Shko tek postimi i fundit
130 16,074
 
Gi de Masha
08-11-2019 03:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 126
 
Gi de Masha
07-11-2019 21:38
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
12 155
 
Kastrioti1443
07-11-2019 14:10
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
9 204
 
Llapi
06-11-2019 00:11
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 65
 
King Bardhyl
01-11-2019 21:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
51 879
 
luleshtrydhe
01-11-2019 12:51
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 137
 
Gi de Masha
30-10-2019 22:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 49
 
Gi de Masha
30-10-2019 15:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 434
 
Mandi
30-10-2019 06:15
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
85 1,399
 
Gi de Masha
29-10-2019 15:32
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 100
 
Gi de Masha
29-10-2019 00:54
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 44
 
Gi de Masha
28-10-2019 13:26
nga Rudolf89 Shko tek postimi i fundit
4 133
 
Kastrioti1443
27-10-2019 13:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
73 751
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 2007 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur