Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 10:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 28,168
 
par
26-03-2019 01:10
nga land Shko tek postimi i fundit
97 2,354
 
Gi de Masha
25-03-2019 19:43
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 154
 
Angel69
22-03-2019 20:41
nga Dahlin Shko tek postimi i fundit
30 1,852
 
Mandi
22-03-2019 17:26
nga lenci Shko tek postimi i fundit
2 98
 
edlin
20-03-2019 17:52
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
9 202
 
Kastrioti1443
19-03-2019 18:44
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 109
 
Mandi
18-03-2019 18:01
nga par Shko tek postimi i fundit
51 876
 
Llapi
18-03-2019 14:24
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
1 172
 
Onyx
16-03-2019 22:32
nga edlin Shko tek postimi i fundit
31 1,573
 
Viti5-ALB
09-03-2019 16:14
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
4 169
 
par
06-03-2019 20:19
nga par Shko tek postimi i fundit
783 18,900
 
Mandi
04-03-2019 08:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
5 203
 
Mandi
02-03-2019 22:36
nga ZET Shko tek postimi i fundit
3 126
 
Gi de Masha
02-03-2019 12:23
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
25 511
 
cool_shqype
28-02-2019 21:19
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
8 229
 
cool_shqype
28-02-2019 11:03
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
47 572
 
Gi de Masha
28-02-2019 01:13
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 292
 
par
27-02-2019 19:40
nga par Shko tek postimi i fundit
17 2,115
 
Kastrioti1443
27-02-2019 17:36
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
51 1,115
 
Beu_Shpata
25-02-2019 14:32
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
199 10,370
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1068 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur