Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
kanina
03-01-2019 16:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 25,944
 
Superman
07-05-2018 11:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 4,871
 
Superman
09-01-2018 19:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 14,394
 
xperson
25-03-2019 21:47
nga xperson Shko tek postimi i fundit
0 28
 
drague
25-03-2019 20:58
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
12 212
 
Onyx
25-03-2019 20:51
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 30
 
cool_shqype
25-03-2019 17:40
nga Mano Shko tek postimi i fundit
7 203
 
Kastrioti1443
25-03-2019 14:23
nga edlin Shko tek postimi i fundit
7 202
 
Gi de Masha
24-03-2019 19:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
17 572
 
Gi de Masha
24-03-2019 01:13
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
15 2,874
 
Mandi
19-03-2019 18:36
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
5 1,294
 
Gi de Masha
19-03-2019 18:29
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 161
 
Mano
18-03-2019 21:45
nga Mano Shko tek postimi i fundit
7 201
 
Mandi
17-03-2019 18:48
nga AAO Shko tek postimi i fundit
5 221
 
Gi de Masha
17-03-2019 15:34
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
8 798
 
Gi de Masha
15-03-2019 21:49
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
12 693
 
Kastrioti1443
15-03-2019 18:15
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 94
 
cool_shqype
14-03-2019 23:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
43 852
 
cool_shqype
14-03-2019 17:21
nga par Shko tek postimi i fundit
52 697
 
Kastrioti1443
12-03-2019 18:35
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
7 322
 
Mandi
10-03-2019 10:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 2,961
 
Mandi
08-03-2019 00:02
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 157
 
Kastrioti1443
07-03-2019 22:36
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 215
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 916 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur